Bursa İnegöl Mobilya İmalatçıları

Bursa İnegöl Mobilya İmalatçıları

Bursa İnegöl Mobilya İmalatçıları tüm yenilikleri takip ederek, son trend ürünleri baz almaktadır. Ayrıca çoklu ürün yelpazesi ve renk seçenekleri ile tüketici ile ürünlerini  buluşturuyor.

Bursa İnegöl Mobilya

İnegöl Mobilya kategorisinde bulunan düğmeli İnegöl koltuk takımları modellerini ev dekorasyonunuzda kullanarak daha duygusal ve samimi ortamlar yaratabilirsiniz. Hatta. her fırsatta evde olmanızı sağlayacak ve keyifli zaman geçirmenize imkan yaratacak olan koltuk modelleriyle ister klasik ister modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Kocaman minderleri olan koltuklarınıza uzanabilir ve günün yorgunluğunu hafif bir müzik eşliğinde atabilirsiniz.

Örneğin; Soğuk mevsimlerde kullanacağınız minder çeşitlerini yünlü ekose kumaşlar veya triko saç örgü kılıflar ile çeşitlendirebilir yada Yaz mevsiminde ise tercih edeceğiniz minder ya da yastıklar keten kumaşlar arasından seçilebilirsiniz…

Siz de koca bir hafta sonunda koltukta ya da yatağınızda oturup kalmadan geçirmek ister misiniz? Hayır cevaplarını duyar gibiyim Bu tür bir ihtiyacınız varsa şayet o zaman yapmanız gereken en önemli şey; doğru koltuk seçiminde bulunmaktır…

Deriden kadife kumaşlara kadar farklı alternatifler düğmeli koltuk modellerinde kullanılabilir olması Oturma konforunun sağlanması ve sağlıklı bir şekilde dinlenmenin gerçekleşebilmesi için koltuk seçiminin mutlaka doğru yapılması gerekmektedir. Doğru bir oturma birimi seçerek istediğiniz etkiyi kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz…

Bursa Mobilya Firmaları

Bursa’nın İnegöl kentinde uzun yıllardır mobilya sektöründe hizmet vereni İnegöl Mobilya Vadi, güler yüzlü kadrosu ve özel tasarım mobilyaları ile geniş bir müşteri portföyüne sahip olmayı başarmıştır.

Kuruluşumuzdan bu yana vazgeçmeyeceğimiz temel prensiplerimiz var: Çalışanlarımız ve tüketicilerimizin mutlak memnuniyeti…Tüketicilerimize özel tasarımlar yapmaktayız. Böylece minimalist mekanlara çözümcül mobilyalar üretmekteyiz. Ayrıca satış sonrası memnuniyete önem göstererek “musmutlu aileler” anlayışımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Aynı zamanda çalışanlarımız için uygun ortam hazırlanarak olabildiğine şeffaf bir firma olmaya çalışmaktayız. Çünkü huzurlu bir ortam anlayışımızla, mutlu personel mutlu müşteri güdüsünü sağlamak bizim için çok önemlidir. Sonuçta, inanıyoruz ki bu temel yapı taşımızı bozmazsak firmamız daha güzel günlere nesilden nesile ilerleyecektir. Kısacası, bizim için en büyük mutluluk, her yeni evde, mutlu yaşamlara kapı aralamaktır.

İnegöl Mobilya Vadi’nin Yatak Odaları, Yemek Odaları,  Koltuk Takımları, Köşe Takımları, Duvar Üniteleri,  Aksesuarlar,  Doğal Ahşap,  Genç Odası gibi kategorileri vardır.

İLETİŞİM

mobineg